Tiskové zprávy

 

 

Schválení veřejného návrhu na odkoupení akcií

Schválení veřejného návrhu na odkoupení akcií

Představenstvo společnosti Česká telekomunikační infrastruktura a.s. schválilo veřejný návrh na odkoupení akcií, který má povinnost učinit vůči akcionářům, kteří hlasovali dne 28. dubna 2015 na valné hromadě O2 Czech Republic a.s. proti rozdělení společnosti. Společnost nabídne těmto akcionářům odkoupení svých akcií za cenu stanovenou na základě posudku znalce, a to ve výši 164,72 Kč za jednu akcii. Veřejný návrh bude uveřejněn a rozeslán oprávněným akcionářům v zákonné lhůtě, tj. 15. června 2015.

 

Kontakty

Vztahy s investory

Česká telekomunikační infrastruktura a. s.

Tel: +420 238 461 850

E-mail: investor_relations@cetin.cz

O společnosti Česká telekomunikační infrastruktura

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

CETIN je součástí skupiny PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti, maloobchodní služby až po zemědělství. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA